KONST / Litografier / Färglitografi 14749173
nr 1474 9173
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, PT. Färglitografi, bildmått: 64x48cm, yttermått inklusive ram: 92x71cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juni 2022
kl 19:05:33
13/6 18:09:43